Gebruikersnaam

Wachtwoord (Vergeten?)

Onthoud mij
Automatisch inloggen
Gratis aanmelden
 
 

Winnaars duikreisverhalen wedstrijd bekendgemaakt

< Terug | Nieuws > Algemeen > Winnaars duikreisverhalen wedstrijd bekendgemaakt


Nieuws




Winnaars duikreisverhalen wedstrijd bekendgemaakt





Sascha Mattheeuws wint Duikreisverhalenwedstrijd

Wereldreis voor reisverhaal

ROTTERDAM - Kapalai was de beschreven bestemming die amateurauteur Sascha Mattheeuws een ‘ticket around the world’ opleverde, de hoofdprijs van de Duikreisverhalenwedstrijd van Lazywave en DuikMagazine.

Op het podium van de beurs Duikvaker 2009 in Utrecht was 8 februari de ontknoping van de eerste editie van de Duikreisverhalenwedstrijd van Lazywave en DuikMagazine. Een jaar eerder werd op diezelfde beurs het startschot gegeven. De debuterende wedstrijd telde maar liefst 107 ingezonden duikverhalen. De verhalen waren het hele jaar door te lezen op www.duikreisverhalen.nl.

Mattheeuws uit Sas van Gent schreef een verhaal over haar vakantie in Kapalai (Maleisië). De jury was vooral enthousiast over haar prettige en beeldende schrijfstijl. ‘Ze heeft niet alleen oog voor haar eigen ervaring, maar ook voor het grote geheel’ , volgens een citaat uit het juryrapport.
De winnares was overdonderd door haar succes: “Onderweg dacht ik zelfs nog: heb ik nu echt vrijgenomen voor een prijsuitreiking waar ik toch niks win? En dan dit!”

Zeven prijzen
Er zijn in totaal zeven prijzen vergeven. Naast de drie beste duikreisverhalen werden nog drie talentvolle schrijvers beloond en een prijs uitgereikt voor het beste verhaal over een bestemming in Nederland. Alle prijswinnaars krijgen ook een jaarabonnement op DuikMagazine.
De Duikvaker 2009 was ook de aftrap van de tweede editie van de Duikreisverhalenwedstrijd.

Duikreiswinkel Lazywave en glossy tijdschrift Duikmagazine zijn de initiatiefnemers van de duikreisverhalenwedstrijd. De jury bestaat uit hoofdredacteur van Duikmagazine Marlies Strik, onderwaterfotograaf en auteur Karin Brussaard en journalistiek docent en redacteur Jaqueline Storm.

Het winnende reisverhaal wordt gepubliceerd in nummer 3 van DuikMagazine dat 29 mei in de winkels ligt.

Uitslag Duikreisverhalenwedstrijd:

Algemeen:
1. Ticket around the world: Live-a-board op palen door
Sascha Mattheews, Sas van Gent
2. Aqualung reistas: Lord of the Blue Rings door John van Lent, Geldermalsen
3. Aqualung reistas: Bonaires diversparadise door Janny Dijkema, Stadskanaal

Beste verhaal Nederland:
1. Weekend Zeeland in de Kabbelaar: Duiken in en rond Almelo door Harry Brummelhuis, Almelo

Talenten:
1. Bloedkoralen kruis door Ryan Derks, Rotterdam
2. IJsland, kun je daar duiken? door Tineke Lemmens, Sittard
3. Vervuld verlangen door Pieter Buss, Utrecht
De prijswinnaars in deze categorie winnen een cursus onderwaterfotografie bij Karin Brussaard.

Voor meer informatie over de duikreisverhalenwedstrijd: duikreisverhaal@lazywave.nl

Link

http://www.duikreisverhalen.nl

Originele artikeldatum

27 Februari 2009



Nieuw op Divers'Hangout Niet in Divers'Hangout archief Niet geplaatst door Divers'Hangout Niet geplaatst door de webmaster Open voor berichten en reacties
 

Maak een keuze:

Bericht plaatsen

Nieuw artikel




Door:
MALOLO

Datum:
27-2-2009 11:05:03



2009 editie van start gegaan










>> 100 laatste berichten <<

  • Duikforum
  • Duikclubs
  • Mededelingen
  • Technisch duiken
  • Grotduiken
  • Rebreathers

  • Plaats een bericht
    Plaats een nieuwsartikel
    Meld een duikschool aan
    Meld een website aan
    Plaats een foto


     
     

    ©2001-2010 CyberGATE